Kołki ramowe fischer SXRL

fischer SXRL Kołek ramowy do zadań specjalnych

 Kołki SXRL uzyskują znakomite parametry wytrzymałościowe dla podkonstrukcji drewnianych i metalowych, mocowanych do trudnych podłoży, w szczególności do pustaków ceramicznych lub gazobetonu.
 Kołki SXRL nadają się również do niepewnych podłoży, gdzie zachodzi konieczność zamocowania ciężkich przedmiotów takich jak np. szafki kuchenne, półki, uchwyty do sprzętu RTV oraz inne, typowe elementy występujące podczas urządzania wnętrz.
 Kołki SXRL pozwalają także przenosić duże momenty zginające, dzięki temu stanowią ekonomiczną alternatywę dla mocowania belek drewnianych o dużym przekroju.

Jeden kołek o najlepszych parametrach wytrzymałościowych w wielu różnych podłożach.
Dwie wersje łba - do mocowania elementów drewnianych lub metalowych - gwarantują najlepsze dopasowanie oraz bezpieczeństwo.

Unikalna konstrukcja kołka, umożliwia łatwy i szybki montaż.
Najwyższej jakości materiał, z jakiego zbudowana jest koszulka kołka, zapewnia optymalne funkcjonowanie niezależnie od występujących warunków klimatycznych.
Specjalna geometria kołka o stożkowym kształcie i zoptymalizowanej strefie rozporowej umożliwia odpowiednie przekazywanie obciążeń do podłoża.
W przypadku, gdy kołek ma zostać głębiej osadzony, wydłużone żebra zapobiegają jego obracaniu się, zapewniając większe bezpieczeństwo.Kompleksowe rozwiązanie:
 Wkręty dostępne są w wersji ocynkowanej galwanicznie i ze stali nierdzewnej A4 ( na zamówienie).
 Do wyboru użytkownik ma dwa rodzaje łba.
 Długości użytkowe do 220 mm. Długa strefa rozporowa kołka SXRL przyczynia się do eliminacji problemów związanych z nowoczesnymi materiałami o dobrej izolacyjności, takimi jak pustaki ceramiczne i gazobeton.
 Długa strefa rozporowa przy głębokości zakotwienia 90 mm zapewnia najwyższe nośności w gazobetonie.
 Dwie strefy rozporowe przy standardowej głębokości zakotwienia 70 mm dla materiałów pełnych i pustaków.
Znakomite parametry wytrzymałościowe w pustakach ceramicznych i gazobetonie przekraczają nośności konwencjonalnych, specjalnych zamocowań.
Wszystkie parametry podane są w ETA (Europejskiej Aprobacie Technicznej).
W murach wykonanych z pustaków ceramicznych dwie strefy rozporowe przekazują naprężenia w sposób niepowodujący uszkodzeń ścianek pustaka. Dwie strefy rozporowe pozwalają na równomierne przekazanie naprężenia w gazobetonie i materiałach pełnych.

Najczęściej czytane

Tagi

Główny Katalog Produktów

ETANCO wkręty katalog - pełna oferta blachowkręty

FISCHER SKLEP KOTWY KOŁKI

Katalog Produktów TOX

Katalog Produktów dla Przemysłu

Promocje hurtowe


Promocje detaliczne


Katalogi produktów

Sklep Online