Strona główna  > Zamocowania  > Tox

Tox


https://www.sukces-zamocowania.pl/zamocowania/tox
TOX  jest jednym z liderów w produkcji profesjonalnych technik zamocowań (kołki rozporowe, dyble, kotwy) na europejskim rynku, jako pierwszy wynalazł, a następnie wyprodukował uniwersalny kołek rozporowy.
Firma Sukces- Zamocowania od 2005 roku jest autoryzowanym przedstawicielem firmy TOX Dübel w Polsce. Jako pierwsi wprowadziliśmy do swojej oferty produkty firmy TOX kołki rozprowe, kotwy, wkręty i budowaliśmy sieć  lokalnych dystrybutorów w naszym kraju.

Firma TOX-Dübel-Technik mocowania wytwarza produkty najwyższej jakości, zostało to potwierdzone w praktyce przez firmy wykonawcze, które na co dzień korzystają z rozwiązań firmy TOX.

W 2006 roku firma Sukces – Zamocowania uruchomiła projekt – TOX PARTNER (zobacz katalog). Celem projektu jest promowanieprofesjonalnych technik zamocowań wysokiej jakości, drugim celem  programu jest promowanie profesjonalnej sprzedaży. Cykl kilkudziesięciu szkoleń w których w ciągu 5 lat wzięło udział kilkuset handlowców i sprzedawców z całej Polski. Porady i doradztwo w zakresie mocowania i montazu. Program przyniósł oczekiwane rezultaty i dzisiaj marka TOX posiada już swoje stałe miejsce i wiernych klientów na rynku technik zamocowań, a firma Sukces -Zamocowania jest obecnie wiodącym dystrybutorem dybli TOX w Polsce.
Sukces-Zamocowania posiada pełną ofertę zamocowań firmy TOX ( kołki rozporowe, kołki uniwersalne, kołki rozporowe długie ramowe, ), dopasowaną do potrzeb rynku, odpowiednie stany magazynowe i atrakcyjne warunki handlowe (aktualny cennik mocowania TOX - kontakt z działem handlowym - hurt@sukces-zamocowania.pl ).


  Sklep kołki rozporowe TOX - Przejdz do sklepu intrenetowego: kotwy, kołki rozporowe Tox ceny, sklep - wszystkie produkty w naszej firmie są dostępne od ręki ( towar na magazynie) czas realizacji zamówienia 48 h.

foto: Tox logo
TOX logo

W przypadku klientów przystępujących do programu TOX Partner zapewniamy profesjonalne ekspozytory produktowe (regały, stendy), bogatą ofertę materiałów prezentacyjnych (tablice, wzorniki) i pełną gamę materiałów reklamowych (banery zewnętrzne, katalogi).
 Organizujemy szkolenia produktowe z zakresu teorii zamocowań i produktów firmy TOX dybel- najlepsza oferta mocowania TOX.

TOX mocowania kołek GD 39 - mocowania do płyt-gipsowo kartonowych 

oferta :
Kołki rozporowe - Barracuda dyble
do betonu, cegły bełnej, kamienia
Kołki uniwersalne TFS, 4-ASK, dyble które mają zastosowanie w
- płyt gipsowo kartonowych, pustaków ceramicznych - dziurawki, kratówki (porotherm, Max itp.), do betonu, cegły pełnej.  
Kołki ramowe uniwersalne TFS-L, VLV - zastosowanie - pustaki ceramiczne z pustymi przestrzeniami (dziurawka kratówka, beton, cegła pełna, gazobeton  ) 
Kołek rozporowy GB - kołek do gazobetonu dybel do betonu komórkowego.
GD 39 i GDK
Kołki do płyt Gipsowo-Kartonowych potocznie zwanych (GK, gipskarton, regipsy)
GRD - Kołek do rusztowań
(beton, cegła pełna )
ISOL i A-ISOL
 kołki do mocowania na styropianie (elewacje izolowane styropianem ) - mocowanie lekkich elementów jak lampki, czujki, numery nieruchomości tablice reklamowe itp. w styropianie)

TOX kołki rozporowe sklep intrenetowy sklep online TOX mocowania - TOX mocowania sklep - kołki rozporowe, kotwy, kołki uniwersalne, kołk ISOL ceny - sklep
 
Szczegółowe informacje (długości, srednice, obciążenia ) znajdziesz w katalogu i cennikach
TOX
 mocowania: zobacz - katalog zamocowania TOX 
przejdz do strony - promocja TOX (zatowarowanie)
zobacz - promocja kołków do mocowania w styropianie ISOL
zobacz - ofeta promocyjna  kołki rozporowe (nylon) do betonu, kamienia i cegły pełnej-  Barracuda

TOX kołek A-Isol - mocowanie na styropianie (lekkie elementy do 4,5 kg -lampy, czujki)


Kołki wkręcane do mocowania w styropinie cena A-ISOL TOX ( mocowanie i montaż na elewacji z termoizolacją - styropianem ) najlepsza oferta - stosunek cena do jakości idealny do montażu na scianach izolowanych styropianem.

Tox kołki uniwersalne 4AS-K i TFS
- mocowania - płyty GK (regipsy), cegły z pustą przestrzenią -dziurawka, kratówka (pustak POROTHERM, MAX), beton, cegła pełna. 


TOX Kołki do pustaków ceramicznych z pustą przestrzenią VLF (ramowy) i 4AS-K


TOX Kołek GB
do gazobetonu, beton komórkowy (YTONG, Solbet itp.)

..więcej filmów 

Animacje :
1. TRI kołek rozporowy uniwersalny  -
 Animacja TOX mocowania kołek TRI
2. TVM kotwa chemiczna -  Animacja kotwa chemiczna TOX TVM
3. ISOL kołek do mocowania w styropianie (elewacja)  Animacja TOX kołek ISOL 
foto:  TOX Dübel
Dübel TOX
Tox - TOX-Dübel-Technik - profesjopnalne techniki zamocowań do betonu, pustaków, płyt i styropianu -mocowania dyble, kotwy, wkręty kołki - lider rynku profesjonalnych technik mocowania - sprzedaż hurtowa, detaliczna i dysrtybucja w Polsce: Sukces Zamocowania
zdjęcia - kołki rozporowe TOX DYBEL mocowania

Katalogi produktów

Sklep Online