Strona główna  > Zamocowania  > Gunnebo

GunneboFirma Sukces–Zamocowania jest dystrybutorem Gunnebo od 1998 roku.
Gunnebo Industries od 1764 r.
oferuje najwyższej jakości zamocowania budowlane i usługi z nimi związane. Produkty Gunnebo można znaleźć pod markami takimi jak: Gunnebo Fastening(wkręty farmerskie, wkręty samowiercące, samowiertne, gwoździe), OFA, Christiania Spigerverk.

Oferowane rozwiązania są dostosowane do najbardziej wymagających potrzeb klientów oraz środowisk w jakich będą używane. Produkty stosowane na zewnątrz muszą być odporne m.in. na działanie soli, wilgoci oraz zużycie mechaniczne w konstrukcjach, natomiast produkty przeznaczone do stosowania wewnątrz wyróżniają się estetyką wykończenia oraz intuicyjnym montażem.

Gunnebo Industries rozpoczęło produkcję gwoździ w 1764 r. W ciągu niemal 250 lat, które upłynęły od tego czasu, udało się zebrać wiedzę, która dziś zapewnia nie tylko niezbędne wsparcie, ale także nakłada odpowiedzialność. Dziś jest to wszechstronny dostawca technik zamocowań ze szczególnym naciskiem na rozwój unikalnych i innowacyjnych produktów. Częścią działalności jest zapewnienie wsparcia technicznego klientom.

Gunnebo Fastening jest liderem na rynkach w Szwecji, Norwegii, Danii, Polski a produkty tej firmy znajdziecie Państwo niemal na całym świecie. 

Gunnebo sklep internetowy online - wkręty Gunnebo profesjonalna dystrybucja, sprzedaż  - towar na sklepie dostępny od ręki ( towar w ofercie sklepu - zawsze na magazynie ) - od 300 zł dostawa ( koszt transportu gratis) - dostawa w 48 h od ostatecznego potwierdzenia zamówienia.   


Gunnebo w katalogu Sukces-Zamocowania -
czytaj więcej 
Oferta promocja super ceny - wkręty samowiercące do stali i wkręty farmerskie do mocowania blach. 

zobacz promocja  - wkręty farmerskie Gunnebo cena od 4,99 netto 250 szt.

Poradnik dla montażystów - artykuły, filmy, katalogi - profesjonalna porada
Zamocowania dekarskie - wkręty farmerskie (farmery)- mocowanie -blachy trapezowej


Wkręty samowiercące - Gunnebo GT  - mocowanie blach do kostrukcji stalowej


...więcej filmów

zdjęcie Gunnebo - wkręt farmerski (farmery), wkręt samowiertny, zamocowania dekarskie

Katalogi produktów

Sklep Online