Strona główna  > Narzędzia  > Paslode

PaslodeSpit, Paslode wchodzą w skład amerykańskiej grupy ITW Illinois Tool Works Inc. ITW jest producentem zaawansowanej technologii przemysłowej. Produkuje wysokojakościowe, specjalistyczne produkty i sprzęt dla nowoczesnego przemysłu dla klientów na całym świecie. Firma ma blisko 100 - letnią tradycję.

Początki firmy Illinois Tool Works Inc. (ITW) sięgają 1912 roku. Jej założycielami byli: Frank W. England, Paul B. Goddard, Oscar T. Hogg i Carl G. Olson. W latach 60-tych XX w. ITW stała się jedyną na świecie firmą oferującą systemy zamocowań do drewna, metalu i betonu. Przez 20 następnych lat pozycja ITW stale wzrastała na rynku. W latach 80 - tych w skład koncernu ITW wszedł m.in. SPIT oraz Paslode. Obecnie ok.  600 oddziałów ITW znajduje się w 52 krajach na całym świecie, zatrudniając 60 000 osób. ITW posiada ponad 15 000 patentów na świecie.   

Paslode - film - prezentacja gwozdziarek, sztyfciarek i takerów


Frima SPIT jako producent wysokiej jakości z dziedziny techniki zamocowań powstała w 1951 we Francji jako pierwszy producent i wynalazca osadzaka prochowego i tam do dnia dzisiejszego produkowana jest większość oferowanych produktów.

W Polsce SPIT pojawił się w latach 90 - tych. Przez te kilkanaście lat angażowaliśmy nasze wysiłki, aby jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów. To zaangażowanie znajduje swoje odzwierciedlenie w stale rozwijającej się rzeszy użytkowników produktów SPIT.

Katalogi produktów

Sklep Online