Strona główna  > Narzędzia  > Paslode

PaslodePaslode wchodzi w skład amerykańskiej grupy ITW Illinois Tool Works Inc. ITW jest producentem zaawansowanej technologii przemysłowej. Produkuje wysokojakościowe, specjalistyczne produkty i sprzęt dla nowoczesnego przemysłu dla klientów na całym świecie. Firma ma blisko 100 - letnią tradycję.

Początki firmy Illinois Tool Works Inc. (ITW) sięgają 1912 roku. Jej założycielami byli: Frank W. England, Paul B. Goddard, Oscar T. Hogg i Carl G. Olson. W latach 60-tych XX w. ITW stała się jedyną na świecie firmą oferującą systemy zamocowań do drewna, metalu i betonu. Przez 20 następnych lat pozycja ITW stale wzrastała na rynku. W latach 80 - tych w skład koncernu ITW wszedł m.in. SPIT oraz Paslode. Obecnie ok.  600 oddziałów ITW znajduje się w 52 krajach na całym świecie, zatrudniając 60 000 osób. ITW posiada ponad 15 000 patentów na świecie.   

W naszym asortymencie znaleźć można doskonałą gwoździarkę gazowo-elektryczną Paslode Impulse IM90Ci. 
Wytrzymałe urządzneie o imponujących parametrach. Energia strzału na poziomie 105 J, praca przy temperaturze do -15C, technologia Start&Go (automatyczne wyłączanie kiedy urządzenie nie jest używane i ponowne włączneie po naciśnięciu przycisku), płynna i prosta regulacja mocy osadzenia. Jedno naładowanie akumulatora wystarcza na 13.000 strzałów. Czas ładowania: 90 min. 


Gwoździarka Impulse 100Ci pozwala zastosować większe gwoździe, o średnicy 2,8-3,4 mm i długośći 63-100 mm.


Gwoździe do urządzenia są 

także dostępne w naszej ofercie. Dobierać można spośród gładkich i pierścieniowych, a wszystkie występują w różnych rozmiarch, od 50 do 100 mm.

Dostępne także ocynkowane pierścieniowe gwoździe czarne 2,5 x 50 mm do blachodachówki z posypką.

Najczęściej czytane

Tagi

Główny Katalog Produktów

ETANCO wkręty katalog - pełna oferta blachowkręty

FISCHER SKLEP KOTWY KOŁKI

Katalog Produktów TOX

Katalog Produktów dla Przemysłu

Promocje hurtowe


Promocje detaliczne


Katalogi produktów

Sklep Online