Strona główna  > Narzędzia  > 3M

3M

Materiały ścierne 3M

Marka 3M jest od wielu lat kojarzona z innowacyjnymi rozwiązaniami stosowanymi w wielu dziedzinach życia. Wychodząc ku potrzebom naszych klientów specjaliści w laboratoriach 3M poszukują nowych technologii, których zastosowanie czyni proces obróbki szlifierskiej łatwiejszym, bardziej ekonomicznym i wydajniejszym.

foto: logo 3M

logo 3M logo


Firma Sukces-Zamocowania - PLATYNOWY  DYSTRYBUTOR 3M

W ofercie materiałów ściernych 3M mogą Państwo znaleźć następujące produkty: papier ścierny, dyski ścierne, pasy ścierne, dyski lamelkowe, dyski fibrowe, system do usuwania rys na szkle, dyski z włókniny sprasowanej,arkusze ścierne, włóknina ścierna, koła ścierne,szczotki na trzpieniu, tarcze do szlifowania, szczotki czyszczące,tarcze do cięcia, materiały mikrościerne, a także narzędzia pneumatyczne i elektronarzędzia takie jak: szlifierki pneumatyczne, szlifierki elektryczne oraz polerki elektryczne.

Ofertę produktów 3M dodatkowo wzbogacają: elektryczne szlifierki kątowe, elektryczne szlifierki oscylacyjne, polerki elektryczne, pneumatyczne szlifierki oscylacyjne, pneumatyczne szlifierki proste, pneumatyczne szlifierki Roloc, pneumatyczne szlifierki kątowe, odkurzacz przemysłowy.

3M to producent szerokiej gamy technologii, który rozwija swoją działalność na całym świecie. Mając na względzie potrzeby i wymagania naszych klientów tworzymy niezastąpione produkty w procesie szlifowania, gratowania, obróbki i wykańczania powierzchni. Dzięki wiedzy specjalistów oferta 3M stale rozszerza się a klienci cenią sobie w szczególności innowacyjność rozwiązań, rzetelność marki, a także wysoką wydajność oferowanych produktów.

W celu zapoznania się z korzyściami wynikającymi z zastosowania technologii 3M, prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy Sukces-Zamocowania.

Dyski ścierne CUBITRON II - dyski fibrowe super ceny 
Promocja dysków 3M 947 P80
Promocja dyski fibrowe 982 C
Promocja tarcz do ciecia stali Unifam 3M w sieci sklepów firmowych Sukces-Zamocowania
3M
- katalog Produkty dla przemysłu - czytaj więcejFilm 3M - Prawa autorskie 3M Poland 

20 lat 3M w Polsce (kliknij w dokument - powiększenie)

20 lat 3M w Polsce


aktualna promocja: 16-04-2014 
 
film: 3M Cubirton II Materiały Ścierne

Zdjęcia 3M materiały ścierne - Platynowy dystrybutor 3M

W naszym sklepie online jest bardzo szeroki wybór dysków fibrowych 3M. Jak wybrać dysk fibrowy?
Dyski ścierne do stali nierdzewnej szlachetnej:3M Cubitron II 987C

Dyski fibrowe do stali nierdzewnej i aluminium 3M Cubitron II 987C to narzędzia o niezrównanych parametrach. Wydajność, żywotność i komfort pracy na najwyższym poziomie. Używane przez specjalistów.

Najczęściej czytane

Tagi

Główny Katalog Produktów

ETANCO wkręty katalog - pełna oferta blachowkręty

FISCHER SKLEP KOTWY KOŁKI

Katalog Produktów TOX

Katalog Produktów dla Przemysłu

Promocje hurtowe


Promocje detaliczne


Katalogi produktów

Sklep Online