Tarcze 3M Silver

Tarcze 3M Silver do cięcia i szlifowania metalu.3M Silver to doskonałej jakości tarcze do cięcia i szlifowania metalu, znacznie wydajniejsze i wytrzymalsze od tarcz konwencjonalnych.

Swoje właściwości zawdzięczają opracowanej przez 3M mieszance mikrokrystalicznego precyzyjnie kształtowanego ziarna ściernego.


Nie trzeba się już wybierać między miękką, szybkoskrawającą tarczą, a twardszą, wytrzymalszą. Przestaje istnieć typowy dla konwencjonalnych tarcz dylemat.

Dostępne są bardzo wydajne płaskie tarcze do cięcia i tarcze do szlifowania Typ 27, wypukłe, z obniżonym środkiem.

Tarcze elektrokorundowe i cyrkonowe nie mogą się równać z tarczami Silver, bo jest między nimi przepaść technologiczna.


Tarcze 3M Silver do cięcia i do szlifowania zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek. Wiele firm z przemysłu maszn rolniczych i budowlanych, przemysłu stoczniowego i kolejowego, zajmujących się przetwórstwem metalu, bazuje na tarczach 3M Silver. Ich wydajność i wytrzymałość pozwalają firmie zaoszczędzić pieniądze, bo tarcze te, dzięki większej żywotności od tarcz konwencjonalnych, pracują dłużej. Do wykonania tego samego zadania potrzebne jest mniej tarcz Silver, niż wtedy gdy stosowano tarcze tradycyjne.


3M Silver pozycjonowane są ponad wszstkimi konwencjonalnymi tarczami do cięcia i szlifowania, poniżej tarcz Cubitron II. Jest to pewien kompromis wobec maksymalnie wydajnych, najwyższej możliwej jakości tarcz 3M Cubitron II.

Jeden i drugi system tarcz dostępny w naszym asortymencie - wejdź w sklep online.

Najczęściej czytane

Tagi

Główny Katalog Produktów

ETANCO wkręty katalog - pełna oferta blachowkręty

FISCHER SKLEP KOTWY KOŁKI

Katalog Produktów TOX

Katalog Produktów dla Przemysłu

Promocje hurtowe


Promocje detaliczne


Katalogi produktów

Sklep Online