Kołek szybkiego montażu

kołek szybki montaż 
 

Kołki szybkiego montażu firmy SUKCES-ZAMOCOWANIA 


Wszystkie kołki szybkiego montażu produkowane w firmie SUKCES – ZAMOCOWNANIA w przeciwieństwie do oferty konkurencji sprzedawane są w komplecie (wkręt zamontowany w koszulce kołka – wszystkie długości i średnice), wbrew pozorom ma to ogromne znaczenie, tak dla sprzedawców jak i dla ostatecznego klienta (montażysty ). Sprzedawca nie traci czasu na „podwójne” odliczanie osobno koszulki i wkręta (oszczędnośc czasu). Takie połączenie gwarantuje estetyczne eksponowanie towaru (brak chaosu) na półce sklepu i optymalne wykorzystanie pojemników, pudełek, miejsca na regale.

Jednak najważniejszym powodem takiego pakowania naszych kołków szybkiego montażu (pomimo że jest to dodatkowy koszt który ponosimy podczas produkcji ) jest gwarancja prawidłowego montażu na placu budowy, remontu.

KOŁKI SZYBKIEGO MONTAŻU MONTUJEMY  W KOMPLECIE – WBIJAJĄC WKRĘT ZAMONTOWANY W KOSZULCE KOŁKA !


Do wywierconego otworu montażowego (oczyszczonego z pyłu) wkładamy koszulkę razem z wkrętem i uderzamy młotkiem w łeb wkręta gwozdziowego. Często nieprawidłowo montowana jest sama koszulka a dopiero potem dobijany wkręt, taki sposób montażu (popularny) powoduje uszkodzenie koszulki i takie zamocowanie jest wadliwe.
Kołek szybkiego montażu Sukces-Zamocowania posiada specjalną strefę która pozwala uderzając w łeb wkręta (jedyny prawidłowy sposób montażu) osadzić koszulkę w otworze montażowym, a dopiero dalsze dobijanie wkręta powoduje rozparcie kołka i ostatecznie idealne zamocowanie.

Zobacz pełną ofertę kołków szybkiego montażu w katalogu produktów firmy - SUKCES-ZAMOCOWANIA Jaworzno
- przejdz do katalogu
- przejdz do kołeki szybkiego montażu - cena - promocja (hurt)
Sukces-Zamocowania Jaworzno - produkcja kołków szybkiego montażu - filmKołki szybki montaż - aktualna oferta Najczęściej czytane

Tagi

Główny Katalog Produktów

ETANCO wkręty katalog - pełna oferta blachowkręty

FISCHER SKLEP KOTWY KOŁKI

Katalog Produktów TOX

Katalog Produktów dla Przemysłu

Promocje hurtowe


Promocje detaliczne


Katalogi produktów

Sklep Online