Strona główna  > Narzędzia  > Magna

Magna

Magna - końcówki do wkrętarek (bity do wkrętarek , groty do wkrętarek ) Magna Bits-marka od kilkudziesięciu lat znana w przemyśle.

Firma Sukces – Zamocowania od 7 lat posiada szeroką ofertę produktów firmy MAGNA, doskonała jakość i rozsądna cena tworzą idealne narzędzie do pracy i taka właśnie jest MAGNA. Szeroki asortyment wyczerpuje temat – bity do wszystkich gniazd wkrętów występujących na rynku - PH (Philips), PZ (Pozidriv), T (Torx), LS (płaskie) i wiele innych mniej popularnych (niedostępnych u innych dostawców), każda wielkość i długość, jednostronne, dwustronne wszystko to znajdziecie w ofercie MAGNA. Dodatkowo MAGNA oferuje swoje bity w czterech typach:

Classic XH – do „miękkich” zastosowań – moment obrotowy wzrasta stopniowo podczas wkręcania. (montaż kołków rozporowych, wkręcanie wkrętów do drewna)

Isotemp - idealne do twardych zastosowań, przy których gwałtowny wzrost momentu obrotowego może prowadzić do nadmiernego obciążenia bitu.

Magnator
– uniwersalny bit – strefy skręcania o specjalnej geometrii umożliwiają wychwytywanie szczytowych wartości momentu obrotowego, co zwiększa odporność bitów na pękanie.

Max Grip – połączenie doskonałej przyczepności z wysoką trwałością. Powierzchnia bitów jest chropowata, co zapewnia lepszą przyczepność do gniazda wkrętu. W celu zwiększenia ochrony przed zużyciem bity są powlekane azotkiem tytanu (TiN).

Wszystkie bity w ofercie sklepu Sukces Zamocowania:Końcówki do wkrętarek (groty) MAGNA BITSMAGNA w katalogu - Sukces-Zamocownania - czytaj więcej 
Promocyjna oferta - zestaw bitów Magna z ekspozytorem
Promocja detaliczna w sieci sklepów Suskces-Zamocowania Jaworzno - groty do wkrętarek MAGNA 

Magna zdjęcie - koncówka do wkrętarki, groty do wkrętrarki, bity TORX, PZ, PH

Najczęściej czytane

Tagi

Główny Katalog Produktów

ETANCO wkręty katalog - pełna oferta blachowkręty

FISCHER SKLEP KOTWY KOŁKI

Katalog Produktów TOX

Katalog Produktów dla Przemysłu

Promocje hurtowe


Promocje detaliczne


Katalogi produktów

Sklep Online