Fischer pianka pistoletowa letnia super cena

FISCHER pianka montażowa pistoletowa - letniaw super cenie 19,90 zł szt. - cena z VAT za 1 szt. przy zakupie kartonu ( 12 szt. )

Wysokiej jakości piana montażowa – jedna z najlepszych pian montażowych na polskim rynku.

Pianka pistoletowa z perfekcyjnym dozowaniem.

 

Piany pistoletowe dla profesjonalnych użytkowników z wyższymi wymaganiami w zakresie użytkownika - możliwość precyzyjnego dozowania i ponownego użycia.

Pianki montażowe fischer piany montażowe super cena - kup teraz w najlepszej cenie w sklepie internetowym.


Piany montażowe pistoletowe

Piana pistoletowa fischer Premium PUP 750 B3 przeznaczona jest do wypełniania, izolacji i izolacji złączy okiennych oraz wypełniania szczelin łączących ościeżnic drzwiowych, elementów gotowych, połączeń ścian, przepustów ściennych i wnęk. Pianka pistoletowa charakteryzuje się wysoką izolacyjnością akustyczną spoin. Pianka jest łatwa w dozowaniu, umożliwia łatwe napełnianie i izolację oraz zapewnia optymalne wykorzystanie materiałów. Dozownik beżowy fischer PUP 750 B posiada solidny zawór, który zapewnia maksymalne zabezpieczenie przed zatorami i utratą gazu, na przykład podczas transportu morskiego. W zestawie znajdują się rękawice ochronne.

 

 

Jednoskładnikowa piana pistoletowa fischer przeznaczona jest do wypełniania i izolowania okien, dachów, ścian gipsowo-kartonowych i elewacji. Piana pistoletowa w kompaktowej puszce o wysokiej wydajności rozprężania aplikowana jest za pomocą pistoletu, co zapewnia precyzyjne dozowanie. W przypadku długich przerw pomiędzy aplikacjami można pozostawić puszkę w pistolecie i powrócić do prac. Zmywacz do PU fischer umożliwia bezproblemowe usuwanie świeżych plam.

Najczęściej czytane

Tagi

Główny Katalog Produktów

ETANCO wkręty katalog - pełna oferta blachowkręty

FISCHER SKLEP KOTWY KOŁKI

Katalog Produktów TOX

Katalog Produktów dla Przemysłu

Promocje hurtowe


Promocje detaliczne


Katalogi produktów

Sklep Online