TOX - kotwy kołki rozporowe promocja

Kotwy, kołki rozporowe TOX dybel - najlepsza oferta dla sklepów metalowych, składów budowlanych, instalatorów i montażystów. Najlepszy stosunek ceny do jakości, atrakcyjne warunki handlowe, szybkie dostawy (48 h ), kotwy, kołki rozporowe i dyble do styropianu TOX – dostępne są od ręki ( zawsze na magazynie w ilościach hurtowych ). Łączniki rozporowe TOX to wysokiej jakości mocowania do praktycznie wszystkich materiałów budowlanych

Dystrybucja w Polsce – Sukces-Zamocowania.

foto: TOX kotwy, kolki rozporowe cennik

oferta aktualna do 15-11-2013

Zobacz katalog - kotwy, kołki rozporowe i wkręty TOX

zdjęcie TOX kotwy kołki rozporowe katalog


Kołki rozporowe TOX Barracuda – nylonowe kołki rozporowe do materiałów pełnych beton, cegła pełna, czerwona – wysoka jakość – atrakcyjna cena 100 % skuteczności i wysokie parametry mocowania.
Kołki rozporowe 4-ASK.

Uniwersalne kołki rozporowe TOX do mocowania we wszystkich materiałach budowlanych – od betonu i cegły pełnej, przez pustaki ceramiczne ( Porotherm, MAX), po płyty gipsowo-kartonowe

Kołki do styropianu TOX ISOL
ISOL – kołek do mocowania w styropianie często określane jako „ślimaki do styropianu” z uwagi na kształt kołka. Kołki TOX ISOL służą do mocowanie lekkich elementów na elewacji z warstwą termoizolacji (ściana ocieplona styropianem ). Idealne do wieszania lamp, czujek ruchu, numerów domów, lekkich elementów instalacji elektrycznych itp. na styropianie.

Kołki rozporowe do styropianu ISOL TOX występują w dwóch wersjach ISOL i A-ISOL - są to dwa zupełnie inne kołki rozporowe ISOL do mocowania wkrętami o srednicy 6 mm i A-ISOL na wkręt o średnicy 4,5 mm.

Kołki do płyt GK gipsowo-kartonowych ( gipskarton )
GD 39 – stalowy dybel o oryginalnej konstrukcji – idealny do wieszania na płytach gipsowo kartonowych elementów instalacji elektrycznych, instalacji CO i CW (uchwyty do rurek ) i do zastosowań w naszych domach i mieszkaniach – wieszanie obrazków, półek, lamp itp. prosty szybki montaż.

Pełna gama kołków rozporowych ramowych ( przetykowych ) długich – MV, VLV, TFS L

Wszystkie produkty firmy TOX są dostępne w ofercie hurtowej i detalicznej w sieci sklepów firmowych SUKCES-ZAMOCOWANIA.
Kołki TOX są również dostępne w sklepie online - TOX sklep internetowy kotwy, kołki rozporowe.Na naszym kanale filmowym znajdziesz porady jak przeprowadzić prawidłowy montaż kołków i kotew TOX. - filmy z instrukcją montażu.


 

 

Katalogi produktów

Sklep Online