Krążki scierne fibra cena - dyski fibrowe 3M


Krążki ścierne fibra cena 4,99 zł/szt. netto dyski fibrowe 982c 3m Cubitron II
cena 4,99 zł szt. netto przy zakupie 100 szt.

Narzędzia ścierne pomimo że na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie zawsze różnią się jakością – wynika to z zastosowanych technologii i materiałów użytych do produkcji.

Krążki fibrowe 3M cubitron II wyznaczają nową jakość – nie mówimy o drobnych różnicach – mówimy o nowej generacji materiałów ściernych – Cubitron II 3M.

Uzyskujesz lepsze efekty prac w krótszym czasie, przy mniejszym wysiłku, a dysk z uwagi na jakość wykonania pracuje dla Ciebie dłużej (wolny proces zużywania).

Takie właśnie są profesjonalne narzędzia 3M z ziarnem CUBITRON II.
 


     Technologia unikalnego kształtu

Technologia unikalnego kształtu ziarna ściernego

Posiadając wieloletnie doświadczenie w dziedzinie materiałów ceramicznych, materiałów ściernych oraz technologii mikroreplikacji, 3M odświeżyło linię produktów o serię Cubitron™ II. Oprócz opatentowanego, unikalnego kształtu ziarna ściernego, naukowcy 3M znaleźli sposób na kierunkowe ustawianie ziaren za pomocą pola elektrostatycznego, co dodatkowo zwiększa wydajność i trwałość materiału.

    Standardowe, ceramiczne ziarno ścierne

Rezultat: każde z ziaren ściernych zachowuje się jak nóż, który tnie metal jednocześnie ostrząc się. Pozwala to pasom bezkońcowym oraz krążkom 3M™ Cubitron™ II zredukować temperaturę i wydłużyć żywotność - podczas gdy inne materiały zaczynają się strzępić, łuszczyć, szklić lub rozrywać.

dyski w promocyjnej cenie do 30-09-2013
 

 

Najczęściej czytane

Tagi

Główny Katalog Produktów

ETANCO wkręty katalog - pełna oferta blachowkręty

FISCHER SKLEP KOTWY KOŁKI

Katalog Produktów TOX

Katalog Produktów dla Przemysłu

Promocje hurtowe


Promocje detaliczne


Katalogi produktów

Sklep Online