Najdłuższe kołki rozporowe do pustaków, betonuNajdłuższe kołki ramowe do pustaków, betonu Fischer SXRL.

Profesjonalne techniki mocowania fischer - najdłuższe kolki rozporowe do dużych obciążeń.

Długie kołki rozporowe do materiałów budowlanych pełnych (beton, cegła pełna) oraz do pustych przestrzeni - materiały budowlane z pustą przestrzenią - do pustaków ( np. Porotherm- producent Wienerberger), gazobetonu, bloczków silikatowych, cegieł pełnych, betonu.

Dzięki podwójnej strefie rozporowej, zapewniają niezwykle mocne zakotwienie w materiałach z pustą przestrzenią - podczas rozpierania - strefy rozporowe kolka łączą się w jedną całość i tworzą niezwykle trwałe mocowanie.

Kołki fischer Posiadają aprobatę ETA - Europejska Ocena Techniczna. Gwarancja wysokiej jakości i potwierdzenie w wynikach realnych badań (próby obciążeniowe) wysokich parametrów mocowania - nośność, obciążenia, zdolność przenoszenia wysokich obciążeń w materiałach pełnych i w materiałach z pustą przestrzenią.Kołki rozporowe o średnicy fi 14 mm mogą przenosić bardzo duże obciążenia, co zostało wykazane przez Niemiecki Instytut Techniki Budowlanej (DIBt) podczas profesjonalnego badania - próby na wyrywanie, ścinanie - praktyczne testy wytrzymałości i zdolności do przenoszenia dużych obciążeń - aprobata do pobrania - link na dole artykułu.

Kołki rozporowe Fischer SXRL T, średnica 14mm, dostępne są w długościach: 300 mm, 330 mm i 360 mm. Długie kołki umożliwiają mocowanie elementów o dużych wymiarach "grubych", cięższych przedmiotów do materiałów budowlanych pełnych i z pustą przestrzenią. Idealne do mocowania w  murach, ścianach i podłożach izolowanych - mury, ściany, sufity i podłogi z grubą warstwą izolacji termicznej ( styropian, wełna ).

Kołki rozporowe polecane w opiniach, zalecane i sprawdzone przez fachowców, firmy budowlane i wykonawcze - stosowane do pomocniczych konstrukcji elewacji oraz do podkonstrukcji dachowych, stropowych, fasadowych z drewna i z metalu. W opiniach montażystów jeden z najlepszych kołków rozporowych na rynku profesjonalnych technik mocowania i zamocowań.

Idealne kołki rozporowe ramowe - do montażu na profesjonalnym placu budowy, w domu i ogrodzie -  tam gdzie wymagana jest pewność i niezawodność.
Kołki rozporowe ramowe długie Fischer SXRL T z wkrętem gniazdo Torx T50 dostępne w naszym sklepie internetowym:
Gdzie kupić długie kołki rozporowe fischer ?
 
Link do sklepuKołki Fischer SXRL dostępne są w naszym magazynie - dostawa w 24h kurierem. Towar zamówiony w dzień roboczy do godziny 14 zostanie wysłany kurierem tego samego dnia! Dostawa w 24 h od zamówienia. Zamówienia od wartości 300 zł transport w cenie - płacisz tylko za zamówione produkty, towary - kołki, wkręty, śruby, gwoździe.

fischer kołki - sprzedaż hurtowa, detaliczna ( sieć sklepów firmowych - stacjonarnych ) i profesjonalny sklep internetowy dystrybutora fischerpolska firmy SUKCES -ZAMOCOWANIA 

Aprobata ETA fisher kołki rozporowe długie SXRL link:Deklaracja Właściwości Użytkowych kołki rozporowe ramowe fischer:

Katalogi produktów

Sklep Online