Pulsa 800 cena od 1 zł przy zakupie gwoździ

PULSA 800 cena 1 zł przy zakupie 22 000 szt. gwoździ C6 lub HC6 SPIT - (aktualne ceny gwoździ w sklepie online www.sukces-zamocowania.pl/sklep )– możliwy mix rodzajów i długości gwoździ.

 

Przy zakupie 17 000 szt. gwoździ cena za osadzak PULSA 800 - 900 zł

Przy zakupie 12 000 szt. gwoździ cena za gwoździarkę PULSA800 cena 1400 zł

Przy zakupie 8 000 szt. gwoździ cena PULSA 800 2000 zł

Gwoździarka PULSA 800 osadzak gazowy do mocowania gwoździami w betonie i stali.

Gwoździe C6 – do betonu zwykłego i HC6 do betonu zbrojonego i stali.

 

Najlepsze na rynku narzędzie do szybkiego i wytrzymałego mocowania w betonie i stali.

PULSA 800 SPIT najlepszy stosunek jakość do ceny - producent firma SPIT.

Wysokiej jakości, nowoczesny, bezpieczny w pełni zautomatyzowany osadzak gazowy gwoździarka gazowa do montażu dowolnych elementów w betonie i stali.

Gwoździarka z regulacją mocy i elektronicznym systemem kontroli doboru ilości gazu potrzebnej do najlepszego, optymalnego osadzenia gwoździa w konkretnych warunkach pracy ( pomiar, analiza i dobór odpowiedniej ilości gazu do np. temperatury otoczenia podczas montażu co ma wpływ na idealną pracę i najlepszy efekt osadzenia gwoździa bez względu na warunki montażu).

 

Osadzaki gazowe, gwoździarki gazowe polecane są dla firm instalatorskich (elektrycy, instalacje CO, montażyści płyt gipsowych – suche zabudowy – montaż profili pod płyty gipsowe ale też każdego rodzaju rusztów i podkonstrukcji stalowych i drewnianych w betonie i stali.

Istnieje możliwość osadzania gwoździ (montażu) w cegłach i pustakach ceramicznych (np. Porothermie ) ale tylko otynkowanych.

 

Firma Sukces-Zamocowania jest długoletnim, autoryzowanym dystrybutorem firmy SPIT

Producent, dystrybutor , sprzedaż hurtowa, sprzedaż detaliczna - sieć profesjonalnych sklepów stacjonarnych i sklep internetowy, sklep online www.sukces-zamocowania.pl/sklep

 

Profesjonalne techniki montażu, mocowania i zamocowań w betonie, stali,pustakach.

Frma SPIT jest producentem profesjonalnych technik zamocowań – pełna oferta :

 

Kotwy:

kotwy stalowe do betonu, kotwy metalowe do betonu, kotwy mechaniczne do betonu, kotwy chemiczne do mocowania i montażu prętów gwintowanych, prętów zbrojeniowych w betonu, stali, pustakach i gazobetonie – kotwy do dużych obiciążen.

 

Ampułki chemiczne do montażu prętów stalowych w betonie.

 

Kołki:

Kołki rozporowe do betonu, pustaków, płyt.

Kołki uniwersalne z wkrętami

 

Kołki ramowe

Długie kołki ramowe do montażu w betonie, pustakach. Kołki ramowe długie stosuje się do mocowania elementów o dużych wymiarach np. konstrukcje i podkonstrukcje drewniane o dużych wymiarach, przekrojach ale też idealne do mocowania przez grube warstwy izolacji ( kołki do mocowania przez styropian i przez wełnę ).

 

Wkręty

Wkręty do drewna i wkręty do metalu stali – z gwintem do drewna i z gwintem do stali -wkręty na taśmie wkręty z magazynkiem – wkręty do wkrętarek taśmowych.

 

Śruby

Śruby,wkręty do betonu – szybkomocujące kotwy stalowe wkręcane do betonu. Kotwy z gwintem do betonu. Szybki montaż w betonie.

 

Podane ceny są cenami netto – do cen należy doliczyć podatek VAT 23 %.

 

Katalogi produktów

Sklep Online