Silikon sanitarny biały montaż cena

Silikony sanitarne najlepsza cena w sieci sklepów firmowych SUKCES ZAMOCOWANIA

Silikon sanitarny biały cena 9,19 zł szt. 300 ml
Silikon sanitarny bezbarwny (transparentny) cena 9,19 zł szt. 300 ml

zdjęcie: silikon sanitarny biały i bezbarwny cena
silikon sanitarny bialy monta cena

Silikon sanitarny firmy Sukces Zamocowania jest stosowany przy montażu urządzeń sanitarnych tzw. „biały montaż” (umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, muszle itp.), ale również do uszczelniania połączeń w kuchniach (zlewozmywak z blatem kuchennym itp.) i wszelkiego rodzaju uszczelnień kanalizacyjnych.
Stosuje się go do spoinowania i uszczelniania miejsc szczególnie narażonych na działanie wody i wilgoci (łazienki, kuchnie, pralnie). Środek grzybobójczy gwarantuje odporność na grzyby i pleśń. Wysoka jakość produktu zapewnia elastyczność i niekurczliwość spoiny co gwarantuje trwałe i efektywne zabezpieczenie. Silikon sanitarny Sukces Zamocowania charakteryzuje doskonałą przyczepnością do szkła, ceramiki, powłok akrylowych, drewna. Odporny na środki czystości i detergenty stosowane w łazienkach i kuchniach. Silikon sanitarny biały idealny do stosowania podczas montażu ceramiki sanitarnej „biały montaż” Silikon sanitarny bezbarwny idealny podczas montażu i uszczelniania kabin prysznicowych, szklanych powierzchni, luster itp. W promocyjnej ofercie - cena 4,99 zł / szt. dostępny jest pistolet do silikonu – pistolet szkieletowy do aplikacji silikonu.
 
Środek wielozadaniowy Q 10 firmy Sukces Zamocowania - konserwuje i czyści, luzuje zapieczone i zardzewiałe elementy (nakrętki, dźwignie itp.), smaruje, likwiduje piski, chroni przed korozją, wypiera wilgoć. Promocja cenowa - 7,49 zł /200 ml i cena 12,19 zł /400 ml

Sklepy firmowe sieci Sukces Zamocowania
Jaworzno

ul. Grunwaldzka 5

mapa 
Olesno

ul. Konopnickiej 15 F

mapa 

Chrzanów

ul. Oświęcimska 36

mapa

Zator

Rynek Główny 6

mapa

Jelenia Góra

ul. Wolności 229

mapa

Leszno Grądy

ul. Chopina 74

mapa

Andrychów

ul. Rynek 20

mapa

Oświęcim

ul. Fabryczna 1D (NOWY SKLEP)

mapa

Łowicz

ul. Armii Krajowej 51

mapa

Nowy Sącz

ul. Siewna 2

 

Krotoszyn

ul. Magazynowa 18

mapa
Pełna lista sklepów i stoisk firmowych Sukces-Zamocowaniaczytaj więcej 
 

Promocja dotyczy sklepów firmowych sieci SUKCES ZAMOCOWANIA (Andrychów, Jaworzno, Chrzanów,Jelenia Góra, Krotoszyn, Leszno Grądy, Łowicz, Oświęcim, Olesno, Nowy Sącz, Zator.
Podane ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT 23 % ). Ceny promocyjne - oferta aktualna od 01.09.2012 do 30.09.2009

Najczęściej czytane

Tagi

Główny Katalog Produktów

ETANCO wkręty katalog - pełna oferta blachowkręty

FISCHER SKLEP KOTWY KOŁKI

Katalog Produktów TOX

Katalog Produktów dla Przemysłu

Promocje hurtowe


Promocje detaliczne


Katalogi produktów

Sklep Online