Szlifomania 3M Sukces Zamocowania Jaworzno 2018

SZLIFOMANIA 3M 2018

3M i SUKCES ZAMOCOWANIA

Jaworzno 20-09-2018

Jaworzno ul. Hetmańska 1

 

Aplikacje, produkty, nowości w materiałach ściernych!

 

Już 20 września 2018 r. w siedzibie firmy Sukces Zamocowania przy ul. Hetmańskiej 1 w Jaworznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dedykowane specjalistom z branży obróbki metali podczas którego specjaliści 3M wyjdą na przeciw powszechnie spotykanym ograniczeniom w procesie szlifowania i pomogą Ci usprawnić Twoją pracę.

SZLIFOMANIA to również okazja do szlifowania swojej wiedzy i umiejętności związanych z procesami ściernymi. Podczas wydarzenia nasi specjaliści przeprowadzą każdego Uczestnika przez profesjonalne szkolenia i zademonstrują najbardziej innowacyjne rozwiązania wykorzystujące rewolucyjne technologie 3M™ Cubitron™ II i 3M™ Scotch-Brite™.

 

Dołącz do nas!

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Na każdego uczestnika czekają darmowe produkty, bezcenna wiedza – jedyna możliwość zapytania najlepszych w kraju ekspertów jak rozwiązać twoje problemy związane z szlifowaniem i cieciem stali. Oczywiście wszystkie porady, opinie i komentarze zostaną przedstawione w praktyce – realne pokazy – problem i jego rozwiązanie – na twoich oczach.

Oczywiście dla wszystkich uczestników przewidziany jest poczęstunek, oraz niespodzianki – wystarczy się zarejestrować na stronie .


Informacja :

Dystrybucja 3M - magazyn przemysłowy - sprzedaż hurtowa 3M
3M - materiały ścierne dystrybutor
3M - taśmy i kleje przemysłowe dytrybutor
Karolina Chwalibóg (Madejska)
tel.: 32 614 02 08 wew 105
kom.: 728 403 046
karolina@sukces-zamocowania.pl
godziny pracy
od 7:30 do 15:30Dodatkowo w wydarzeniu udział biorą najwięksi dostawcy firmy Sukces Zamocowania – Międzynarodowi liderzy rynku techniki mocowania, profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi.

Fischer – profesjonalne techniki mocowania – kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne, kołki rozporowe, mocowania do pustych przestrzeni, pianki montażowe.

 

ETANCO – najwyższej jakości wkręty do mocowania blach do konstrukcji drewnianych, konstrukcji stalowych, wkręty do płyt warstwowych, wkręty samowiercące do stali, wkręty samowiercące do drewna, wkręty montażowe. Wkręty nierdzewne i wkręty w cynkowane w najlepszych technologiach i parametrach na rynku.

 

Hawera – wiertła, dłuta do betonu, stali, drewna.

 

SPIT – profesjonalne techniki wstrzeliwane do betonu i stali. Kotwy, kołki, wkręty.

 

Paslode – techniki wstrzeliwane do drewna.

 

Dystrybutor 3M Firma Sukces Zamocowania profesjonalna dystrybucja 3M materiały ścierne – sprzedaż hurtowa, sprzedaż detaliczna i profesjonalny sklep internetowy- sklep online.

 

www.sukces-zamocowania.pl

 

Katalogi produktów

Sklep Online