Techniki zamocowan izolacji THERMIXA mega promocja

Techniki zamocowan izolacji thermixa kolki do mocowania styropianu lacznik izolacji

Zamocowana do izolacji THERMIXA mega promocja. Firma Sukces Zamocowania – jako jeden z liderów w produkcji i sprzedaży profesjonalnych technik zamocowań zapewnia do 31.11.2012 super ofertę na kołki do styropianu (łączniki izolacji) THERMIXA. Kupując techniki zamocowań do montażu styropianu THERMIXA – wysokiej jakości elektronarzędzia GRATIS !

Kupując jedną paletę (mix 10 opakowań zbiorczych) kołków do mocowania termoizolacji THERMIXA – otrzymasz gratis wiertarkę udarową DeWalt
(wiertarka udarowa Y-DWD024-QS o wartości 307 zł netto).
 
Zakup dwóch palet kołków do styropianu THERMIXA premiowany jest profesjonalną młotowiertarką firmy DeWalt Y-D25013K o wartości 661 zł netto (w naszej promocji przy zakupie 2 palet kołków do mocowania termoizolacji THERMIXA otrzymujesz ją gratis),
lub możesz wybrać wysokiej jakości Laser krzyżowy PREXISO XL2 (w komplecie z tyczką rozporową umożliwiającą stosowanie w każdych warunkach na placu budowy ) - rynkowa wartość zestawu to 689 zł netto – kupując 2 palety łączników izolacji THERMIXA urządzenie dostajesz gratis. Wysoka jakość, atrakcyjna oferta i doświadczeni handlowcy - to właśnie tajemnica i gwarancja SUKCESU w sprzedaży hurtowej i detalicznej na rynku profesjonalnych technik zamocowawań.

Kołki rozporowe do mocowania płyt styropianowych THERMIXA zastosowanie: do betonu, pustaków ceramicznych,cegły pełnej, gazobetonu. 
Informacje o szczegółach oferty (cenniki, katalogi ) - kontakt –
hurt@sukces-zamocowania.pl. Oferta aktualna do 31.11.2012, lub do wyczerpania produktów w promocyjnej cenie.

Katalogi produktów

Sklep Online