Wiertła POWER LS SDS plus oferta - super ceny


Wiertła do betonu SDS plus POWER LS firmy HAWERA oferta promocyjna – super ceny zestawów i kompletów wierteł do wiertarek i młotowiertarek z uchwytem SDS PLUS.


Wiertło POWER LS SDS plus to idealne wiertło do betonu - do zastosowań na profesjonalnych placach budowy i do prac budowlano-remontowych w twoim domu. Konkurencyjna cena, wysoka jakość i najlepsze rozwiązania materiałowe zastosowane w wiertłach LS SDS plus gwarantują efektywną pracę przy niskich kosztach - najlepszy stosunek jakości do ceny. Wiertła z uchwytem SDS plus do wiertarek udarowych i młotów udarowych z funkcją wiercenia.

foto: ulotka promocyjna wiertła do betonu POWER LS SDS plus ceny 

Cechy wiertła PowerLSplus
Technologia lutowania i hartowania zoptymalizowana pod katem średnic, mająca na celu zwiększenie wytrzymałości wiertła i równoczesne obniżenie jego drgań podczas wiercenia.
- Solidna główka z węglika spiekanego
Odprowadzanie urobku prosto do spirali zapobiega zatykaniu otworu pyłem.
- Spirala Turbo o 4 zwojach Opatentowana konstrukcja spirali zapewnia stałe, wysokie tempo odprowadzania urobku
- Wskaźnik zużycia Widoczny wskaźnik zużycia wiertła informuje, czy średnica otworu nadal mieści się w podanym zakresie tolerancji umożliwiającym prawidłowy montaż kołka
- Trwałe węgliki spiekane Długa żywotność/Odporność
- Activeteq* Aktywny wierzchołek centrujący gwarantuje wyjątkowo szybki postęp wiercenia w betonie


Więcej informacji (cenniki, katalogi, pełna oferta ) o wiertłach firmy HAWERA kontakt hurt@sukces-zamocowania.pl Promocja aktualna do 30,04,2013, lub do wyczerpania zapasów produktów w promocyjnych cenach – profesjonalne elektronarzędzia, osprzęt, materiały ścierne i techniki zamocowań – SUKCES-ZAMOCOWNIA

Katalogi produktów

Sklep Online