Wiertła do metalu, wiertła do muru cennik promocyjny

Wiertła do metalu, wiertła do muru - super ceny, bonusy, gratisy - sprzedaż promocyjna.

Profesjonalne Techniki Wiercenia HAWERA – w ofercie promocyjnej wiertła uniwersalne Multiconstruction – najlepsze wiertła dla montażystów i instalatorów. Często podczas montażu np. stolarki okiennej musimy wiercić w PCV, profilu aluminiowym i oczywiście w murze ( pustaki ceramiczne, cegły pełne czerwone lub w gazobetonie). Wiertło Multiconstraction rozwiązuje ten problem – nie musisz zmieniać wiertła i tracić czasu. Jednym wiertłem przewiercisz profil okienny i wykonasz otwór montażowy w murze. Wiertła idealnie sprawdzają się w wiertarkach i wkrętarkach z standardowym uchwytem ( wiertło z uchwytem cylindrycznym ).
 

Wiertła Multiconstraction – wiertło do muru, drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Wiertła dostępne w popularnych średnicach i długościach roboczych.

Porady wiertła
Jeżeli wiercisz w pustakach ceramicznych, płytkach ceramicznych, gazobetonie, płytach GK, drewnie, metalu i tworzywach sztucznych zawsze wyłączaj funkcję udaru – w tych materiałach wiercimy tylko bezudarowo. Zawsze kontroluj ilość obrotów podczas pracy wiertła – maksymalna ilość obrotów na minutę jest podana na opakowaniu ( blister) wiertła. Zbyt duże obroty wbrew pozorom nie powodują szybszych postępów w wierceniu – niezdolność płynnego odprowadzania pyłu z wierconego otworu, wzrost temperatury wiertła i obrabianego elementu (tarcie) w konsekwencji znacznie zmniejsza się żywotność wiertła a w skrajnych przypadkach dochodzi do jego uszkodzenia.

Wiertła do metalu HAWERA to sprawdzone w praktyce wiertła do metalu z najlepszym stosunkiem ceny do jakości – potwierdzone w opiniach klientów, montażystów i instalatorów. W ofercie dostępne są wiertła do metalu w standardowych średnicach i długościach i wiertła do metalu długie - większa długość całkowita wiertła i dłuższa strefa roboczą.
 
W ofercie firmy Sukces-Zamocowania znajdziesz pełną ofertę wierteł do betonu, kamienia, metalu, drewna – wysoka jakość w atrakcyjnych cenach – najlepszy stosunek ceny do jakości – największy wybór wierteł – wszystkie średnice, długości i uchwyty wiertarskie – od standardowych wierteł z uchwytem wiertarskim cylindrycznym , przez wiertła SDS PLUS po profesjonalne wiertła i dłuta z uchwytami SDS MAX. Firma Sukces-Zamocowania od 1998 roku jest profesjonalnym, autoryzowanym i uznanym dystrybutorem na rynku wierteł najlepszych, polecanych, światowych marek i liderów rynku profesjonalnych technik wiercenia. Pełna oferta wierteł dostępna w naszej sieci dystrybucji i sprzedaży hurtowej, sklepach firmowych i sklepie internetowym. Tania i szybka dostawa wierteł ( 48 H ) - towar na magazynie – zamówienia od 300 zł brutto – dostawa (koszt transportu) GRATIS!. Gdzie kupić dobre wiertła do betonu, muru, metalu, drewna, tworzyw sztucznych ? Teraz już wiesz – firma SUKCES-ZAMOCOWANIA – najlepsza oferta - profesjonalne wiertła w atrakcyjnych cenach.

Najczęściej czytane

Tagi

Główny Katalog Produktów

ETANCO wkręty katalog - pełna oferta blachowkręty

FISCHER SKLEP KOTWY KOŁKI

Katalog Produktów TOX

Katalog Produktów dla Przemysłu

Promocje hurtowe


Promocje detaliczne


Katalogi produktów

Sklep Online