Żywice, masy - kotwienie chemiczne cennikKotwy chemiczne SPIT super ceny – od 24,79 zł netto szt. * Profesjonalne masy kotwiące do betonu, gazobetonu i pustaków ceramicznych. Idealne do kotwienia prętów i bezkonkurencyjne przy montażu dużych, wymagających obciążeń. Oferta promocyjna zawiera pełną gamę żywic do wszystkich materiałów budowlanych. Różne wielkości od standardowych wielkości kartuszy 300ml do prac z użyciem pistoletu do silikonów po wysokowydajne profesjonalne kotwy w kartuszach 380 ml które wymagają zastosowania dedykowanych wyciskaczy do mas chemicznych – ale w naszej ofercie przy zakupie pakietów – odpowiedni, profesjonalny wyciskacz otrzymujesz za symboliczną złotówkę.
Oferta aktualna do wyczerpania zapasu produktów w promocyjnej cenie.

Kotwy SPIT będą dostępne w ofercie hurtowej, detalicznej i w sprzedaży internetowej w sklepie on-line zamocowania sklep. Firma SPIT to producent technik zamocowań dla profesjonalistów od kotew chemicznych i kotew stalowych do dużych obciążeń, przez kołki ramowe uniwersalne do średnich obciążeń i możliwości stosowania w praktycznie wszystkich materiałach budowlanych występujących na naszych placach budowy, po kołki rozporowe tworzywowe, stalowe i tuleje metalowe do średnich i małych obciążeń.
Najlepszy stosunek ceny do jakości, aprobaty i atesty – profesjonalne doradztwo. Dostawa na ternie kraju 48 h od zamówienia. W ofercie dostępne są również akcesoria do kotwienia chemią – sitaki do pustych przestrzeni, pręty kotwiące, ampułki kotwiące idealne przy pojedynczych punktach montażowych, lub małej ilości punktów mocujących.

Katalogi produktów

Sklep Online