Strona główna
   
Fischer

Fischer

fischer MOCOWANIA

Fischer technika mocowania - fischer kołki rozporowe, kotwy rozporowe, kotwy chemiczne należy do niemieckiego producenta: systemów zamocowań, wyrobów dla przemysłu samochodowego i zabawkarskiego, który obecny jest w 18 krajach na całym świecie z kilkoma zakładami produkcyjnymi.

Grupa Fischer w ciągu ostatnich pięciu dekad dostarczyła ponad 1000 wynalazków i opatentowanych rozwiązań technicznych w wielu dziedzinach inżynierskich.

foto: logo fischer
fischer logo

W Polsce posiada w swojej ofercie szeroką gamę najwyższej jakości systemów zamocowań:
- kotwy i łączniki do małych obciążeń kołki rozporowe, kołki uniwersalne (SX,UX), kołki ramowe (FUR, SXS, SXR)
- kotwy mechaniczne do wysokich obciążeń
- kotwy chemiczne

- masy i piany uszczelniające
- systemy mocowań instalacji - Samontec
- systemy fasadowe ACT
- elementy złączne dla rynku detalicznego
- akcesoria dla elektronarzędzi

Nadrzędnym celem Fischer mocowania jest obsługa klientów na najwyższym poziomie, dlatego produkty fischer sprzedawane są przez wyspecjalizowanych dystrybutorów (Sukces-Zamocowania Jaworzno), którzy zostali wskazani i rekomendowani przez użytkowników i wykonawców.

W celu ciągłego monitorowania zmieniających się wymagań w różnych segmentach rynku budowlanego utrzymywany jest przez naszych regionalnych przedstawicieli stały i bezpośredni kontakt z klientem ostatecznym, który jest użytkownikiem naszych wyrobów.

Fischer - techika mocowania posiada wykształconą kadrę inżynierów blisko współpracujących z biurami projektów, którym zapewniamy dostęp do najnowszych rozwiązań w dziedzinie zamocowań, dostarczamy wszelkie materiały i programy obliczeniowe (COMPUFIX) oraz rozwiązujemy bieżące problemy inżynierskie - porada i doradztwo fischer mocowania.

Fischer mocowania filmy

fischer - technika mocowania - kotwa chemiczna


Kołek rozporowy fischer GB - mocowania w gazobetonie


kotwa stalowa do gazobetonu, kotwa do dużych obciążeń - montaż  FPX-I


sklep ficher kotwy chemiczne, kołki rozporowe - sklep internetowy techniki mocowania fischer online

zdjęcie fischer kołek, kotwa -profesjonalna technika mocowania 
 • Główny Katalog Produktów

  Zamocowania-katalog. Kołki rozporowe, szybki montaż, kołki do styropianu - łącznik izolacji, kotwy stalowe, kotwy chemiczne, wkręty, śruby. Kołki do betonu, do płyt GK, do pustaków. Dobre strony www

  Główny Katalog Produktów
   
 • Katalog Produktów dla Przemysłu

  Materiały ścierne, 3M UNIFAM - tarcze do cięcia stali, dyski fibrowe, lamelkowe, szczotki czyszczące, krążki na rzep.BHP

  Katalog Produktów dla Przemysłu
   
 • Katalog Produktów TOX

  TOX mocowania -kołki do betonu, Kołki do płyt gipsowo kartonowych, kołki do pustaków (kratówka, dziurawka).Kołki ISOL - mocowanie na styropianie.

  Katalog Produktów TOX
   

 •  

 •  
 •  
 •  
 •  
Omedia